O NAS

 

Firma EXPEN działa na rynku od 2011 roku.

Firmę tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w segmencie marek premium. Firmowe gadżety reklamowe w klasie premium nie mają przed nami tajemnic.

Od wielu lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem luksusowych marek artykułów piśmienniczych i notesów Cross® oraz Sheaffer® na rynku b2b. Już od 175 lat firma Cross® jest wiodącym międzynarodowym producentem eleganckich piór wiecznych i długopisówProdukty, które są niezrównane pod względem wzornictwa i rzemiosła, sprzedawane są w wytwornych sklepach na całym świecie, a na rynku upominków biznesowych za pośrednictwem wyspecjalizownych firm. 

Z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek długopisów markę Pigra (ex Premec). Komfortowy design korpusu z niezawodnymi wkładami, to jest właśnie to, co każdy potrzebuje na swoim biurku.

Prowadzimy także sprzedaż multinarzędzi brytyjskiej marki True Utility® i latarek amerykańskiej marki NEBO®. Wielkie powodzenie sprzedażowe tych marek wynika z wysokiej jakości niezwykle użytycznych produktów. 

W 2017 roku zaprezentowaliśmy własną markę exo®. W ofercie znajdują się wyłącznie artykuły piśmiennicze, czyli to, na czym znamy się najlepiej.

Uzupełniając ofertę piśmienniczą, rozpoczęliśmy w 2019 roku dystrybucję organizerów i notesów brytyjskiej firmy fILOFAX®. Odpowiadamy za sprzedaż, tej istniejącej od 100 lat marki, we wszystkich kanałach dystrybucji.

Z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do oferty markę Pininfarina Segno®. Biuro projektowe Carrozzeria Pininfarina dostarcza zintegrowane rozwiązania w różnych dziedzinach, od motoryzacji po architekturę, od inteligentnych produktów po handel detaliczny. Kreatywnie łączy nowoczesne technologie i innowacje projektowe, tworząc niekonwencjonalną gamę artykułów piśmienniczych, ethergrafównotesów z kamienia. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane w 100% we Włoszech.

Wprowadzane przez nas produkty są laureatami licznych nagród oraz wyróżnień, m.in. SuperGift, Gifts Of The Year. Nasz katalog zdobył srebrny medal w konkursie "Catalogue of the Year" organizowanym w ramach targów RemaDays, edycja 2020.

Oferujemy tylko markowe produkty i współpracujemy z zaufanymi Dostawcami, którzy, tak jak my, dbają o najwyższą jakość i terminowość.

 

Zespół Expen zawsze gotowy, aby doradzić w wyborze najlepszych gadżetów firmowych.

pixel